úvodní » Bazény » Zahradní a solární sprchy


Zahradní a solární sprchy

Hlavně v teplých letních měsících začíná být aktuálním tématem zahradní sprcha. Velký úspěch sklízí v současné době především sprcha na solární energii, která dobře poslouží jako prostředek opláchnutí před a po koupání v bazénu. Využití najde ale také u zahrádkářů.

Co je to solární sprcha?

Solární sprchy si u veřejnosti získávají stále větší oblibu, a to z několika důvodů. Solární sprchy jsou praktické, finančně nenáročné a taky ekologické. V létě se pod sprchou můžete osprchovat příjemně ohřátou vodou, k čemuž nepotřebujete žádný jiný zdroj energie, než sluneční záření. Nenákladný provoz solární sprchy dobře využijí také zahrádkáři.

Jak mechanismus solární sprchy funguje?

Sprcha je opatřena zásobníkem na vodu, který se vlivem slunečního záření ohřívá a vodu je schopný zahřát až na teplotu 60°C. Solární sprchu je dobré umístit do nejslunnějšího místa Vaší zahrady, aby měla sprcha zajištěný dostatek solární energie. Solární sprchu je vhodné používat od dubna do září.

Vybírejte solární sprchy od firmy Swimeshop

V sortimentu naleznete zahradní sprchy různých druhů a několika cenových kategorií. Nabízíme solární sprchy značek Astralpool, Brilix, Marimex a Vágner POOL. Sprchy jsou vybaveny stojany a teplotu tekoucí vody lze regulovat pomocí nastavovacího systému. Maximální objem zásobníku je 35 litrů. Zahradní sprchu můžete doplnit také o sprchovou vaničku, kterou také naleznete v e-shopu.

Solární sprchu a zahradní sprchování si jistě oblíbí celá Vaše rodina!